Kristaps Porzingis. (fiba.com)

Korvpalli EMil jätkatakse täna kaheksandikfinaalidega, millest esimeses võitis Läti ülikindlalt 100:68 Montenegrot.

Pärast eilset Leedu kaotust Baltimaade au eest võitlusesse jäänud Läti sai haaras mänguohjad kohe algusest. Avaveerand võideti 27:15 ning poolajapausile pääseti 53:37 eduseisus. 

Suurepärast visketabavust näidanud lõunanaabrid vajutasid gaasi otsustavalt põhja kolmandal veerandil, mis võideti koguni 29:15. Sealjuures tabati kümne minutiga kolmeseid 8/6 ning kokku oli viimase neljandiku eel korvirõnga läbinud 21 kaugviskest koguni 13. 

Suures eduseisus lasid lätlased rihma veidi lõdvemaks, kuid võitsid ka viimase veerandaja 18:16. Võitjas täna kordagi kahtlust ei tekkinud ning Ainars Bagatskise hoolealustele ülikindel triumf. 

Suurepäraselt tabanud lätlased tabasid lõpuks kolmeseid 25/15 ning lähiviskeid 59/35. Võitjate parimaks tõusis 21 punktiga Janis Timma. Kristaps Porzingis toetas 19 silmaga. Montenegro resultatiivseim oli kaugviskeid 6/6 tabanud Bojan Dubljevic 21 punktiga. 

Veerandifinaalis läheb Läti vastamisi Sloveeniaga, kes siiani veel turniiril kaotuseta püsib. Kohtumine peetakse teisipäeval. 

Täna jääb veel mängida kolm kaheksandikfinaali. Kell 15.15 lähevad vastamisi Serbia ja Ungari, 18.45 Hispaania ja Türgi ning õhtu viimases kohtumises 21.30 Horvaatia ja Venemaa. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

P
Petrost  /   23:28, 10. sept 2017
Lenska-4jas
Ainus mis sellest Karjalas toimunud alagrupist arvat on... et Sasu Zalini kolmene Ankarast läbi Londoni tagasi tulles saaks ehk viienda TOP kolmese kaotusmängus diffosodele. Ukraina kas Volkov ajas seda seekord, siis on ju veel midagi loota...Ilusaim sportlik emotsioon jääb ikka sellest sealt moslemite maalt kuidas musoulmanid breveznikutele 2:0 panid ja kustutasid igaveseks lootused CCCP-il finaalturniirile saada, sellest aga juba teine kord ja mingis teises sporto-turniiris...Aga aga kes jättis Hartwalli nr ketsi see on umbes 15 mini sokku pikk pandaal..
Eestis mängitakse nii vutti kui kossu, mis siis et labidas talla all nr 47 on!
Mis seis täna Sillaka ja Maardu Lev
vahel jäi, sooccer pakkus et
kolm mängu nädalas ei ole nagu miskit...
Need kuradi prügikastide pikali jooksajad footpallerid alustasid ju ka oma hooaega, kumb see see hooaeg enne maha peetakse CL v. Major, kas vandid üldse saavad peale Moskva Spartaki ja Peterburi, Sotshchi ning Luzniki midagi valmis see viimane on ju täielik Olümpia naeru koht mis seal Breznevil tehakse ehitatakse istumispingid 400 m raja peale?
Sama hea oleks olnud kui Venemaa Gibraltari asemel I Grupis olex olnud, ja paljud veel olid sellega nöus Venemaa Eesti alagrupis väljaspool arvestust1 Mis kossus peaks Cramo NBA-sse saama väljaspool arvestust???

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis