Flora fännid Lasnamäe tribüünidel. (Martin Ahven)

Eile õhtul Lasnamäel toimunud Premium liiga kohtumine FC Infoneti ja FC Flora vahel läheb paraku ajalukku lööminguga, mis mängu lõppfaasis tribüünil kahe klubi poolehoidjate vahel puhkes. 

Fännid fännideks, aga üks Flora poolehoidja väidab, et teiste seas lõi teda Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar. "Fotodelt tuvastasin kolm nägu, kellelt mina löögi sain ja nende hulgas oli ka Altosar," lausus anonüümseks soovida jäänud Flora fänn Soccernet.ee-le

Altosar lausus vutiportaalile: "Agressiooni oli väga palju. Minu palvele rahuneda ja viia staadionilt minema inimene, kes väljakule jooksis, vastas Flora fänniliikumise juht, et oleme impotentne meeskond ja ärgu me isegi söandagu järgmisel aastal A. Le Coq Arenale tulla. Vastasel juhul ootavat meid karm arvete klaarimine. Sel hetkel tulid minu tagant kaks Infoneti fänni ning koheselt lendasid Flora poolelt jooke täis topsid meie fännidesse.

Pea kogu osa lendas mulle pihta. Võin tunnistada ja kinnitada, et vastuseks lõi üks Infoneti fänn esimesena Flora fänni. Pärast seda algas kaklus, millest eemaldusin, kuna juhtkonna liikmena ei suutnud ma takistada purjus inimeste agressiooni mõlemalt poolelt."

Jalgpalliliit algatab intsidendi suhtes distsiplinaarmenetluse.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
tore  /   10:54, 11. sept 2017
olen arvamusel, et õige fänn ei nuta ega pane kitse
K
Kismakutt  /   19:50, 10. sept 2017
Selline asi Altosaarelt maakondade kohtumiselt Viljandi -Tallinn:
"Infoneti tegelane, see Altosar vms on tõsine kaalikas. SELLISES mängus sekkus teisel poolajal tipuründajana mängu (mispeale rünne kaunis impotentseks muutus, aga see selleks), ja kuigi ta puutus palli kokku täpselt kolm korda, suutis ta viljandlastele nii räigeid vigu teha, et läks kaks korda tõsiselt seisuks. Sellises mängus... Oeh. Kultuuri küsimus, mis muud. Päris paha oli vaadata, mõnele pole lihtsalt antud."
Mehel on vist tõsiseid probleeme iseendaga.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis