FC Flora - Nõmme Kalju 0:4.Foto: Martin Ahven
12. september 2017, 21:55

Jalgpalli meistriliiga keskses mängus võõrustas liider FC Flora Nõmme Kaljut ja kaotas koguni 0:4!

37. minutil avas skoori Deniss Tjapkin. Olulised sündmused hargnesid pärast vaheaega, 57.-58. minutil. Flora kaitsja Marco Lukka sai kaks kollast kaarti järjest ja eemaldati. Külalised kasutasid arvulise ülekaalu täielikult ära. 63. minutil tegi Ellinton Antonio Costa Morais 2:0, 73. minutil Robert Kirss 3:0 ja veel kolm minutit hiljem seadis lõppseisu tabloole Carlos Geovane Santos Pereira.

Tallinna Levadia oli Sillamäe Kalevist üle 5:0 (kaks väravat Rimo Hundilt), Infonet Paidest 6:1 (kaks väravat Eduard Golovljovilt) ja Narva Trans Pärnu Vaprusest 3:1.

Flora kaotus tähendas, et seitse vooru enne lõppu teatud intriig veel säilib, sest Levadia jääb nüüd taas maha kuue punktiga. Samas on Floral esineliku meeskondade vastu pidada veel ainult üks mäng.