Dejan Lovren (punases) saab täna ilmselt kõvasti nahutada. Eriti, kui Liverpool ei võida. (Reuters / Scanpix)

Ragnar Klavani konkurendi, Horvaatia keskkaitsja Dejan Lovreni Meistrite liiga hooaeg algas katastroofiliselt, sest tema räige eksimus lubas Sevillal Anfieldil juba 5. minutil 1:0 juhtima minna.

Ega pikka juttu polegi mõtet teha, alljärgnev video räägib enda eest. Värava autoriks on Wissam Ben Yedder. 

Uudise avaldamise hetkel oli skoor 1:1, Roberto Firmino viigistas 21. minutil. Klavan alustas kohtumist pingil.

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
Stakan K. Butõlkin  /   12:17, 16. sept 2017
Ma ei saa aru miks Lovreni tämitatakse: sama uimased olid situatsioonis ju tema meeskonnakaaslased vasemal ja paremal-kes ka ei olnud suuteline pallini küünitama pluss Liverpooli väravavaht. Mis ta jõllitas omi mehi-kas ta siis silmanurgastki ei näinud Firminot vasakul : toda oleks jõudnud ju blokkida ennetavalt vasemale nihkudes- viskudes-mitte käed rippus omi uimareid seirata?Kartis et omad lükkavad palli väravasse?
S
Stakan K.Butõlkin  /   12:08, 16. sept 2017
Hämmastav, et kolm Liverpooli mängijat hilinesid millisekundi ja ei suutnud jalga vahele saada. Ka väravalööja Firmino sättis oma jala suurte raskustega ette-aga ta oli ka neljas mees järjekorras, tal oli kõige rohkem aega reageerida kiirele tsenderdusele. Tundus, et Lovren lootis kaaslase peale , sellest hilinemine, Fimino ilmselt ei uskunud, et sööt läbi tuleb kolme mehe nina alt.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis