Tartu korvpallimeeskond pidi tugeval Leedu turniiril leppima viimase kohaga (1)

Ats Kuldkepp, 17. september 2017, 14:38
Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Priit Vene. Aldo Luud
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kaotas Leedus peetaval Garastas Cupil kolmanda-neljanda koha mängus VTB Ühisliiga meeskonnale Krasnojarski Jenisseile 56:77.

Üheksa mängijaga Leetu sõitnud Tartu kaotas esimese poolaja 24:38 ja kuigi seejärel tuldi vastastele pisut lähemale, kärises vahe viimasel minutitel üle 20 punkti.

Eile jäi Tartu poolfinaalis alla Klaipeda Neptunasele 79:81. Finaalis kohtub Neptunas Vilniuse Lietuvos rytasega. Jenissei võrdles eelmisel nädalal võimeid ka Kalev/Cramoga, siis jäi Siberi klubi Lätis peetud kohtumises peale 82:72.

20. september 2017, 21:27
Tartu korvpallimeeskond sai Türgist ootamatu teate
18. september 2017, 15:48
Alar Varrak kritiseeris Meistrite liiga süsteemi: tundub, et FIBA-l on kvalifikatsioonimängudest ükskõik
16. september 2017, 20:03