Ibrahim Mukunga. (Reigo Teervalt)

Eilsel Jõhvi rahvajooksul esikoha teeninud Ibrahim Mukunga ei teinud suurt numbrit, et hõbedamees Andi Noot tema kätt ei surunud. 

"Tal olid auhinnad käes ja seetõttu võis tal olla raske minuga kätt suruda. Ta ei pruukinud mind näha ja pärast võistlust on sportlased väsinud. Mina ei näinud tekkinud olukorras probleemi," vahendab ERRi spordiportaal "Ringvaates" tehtud intervjuud. 

Eesti treeniv Mukunga tunneb end siin igati turvaliselt. "Kui mingi probleem tekib, siis Tiidrek (Nurme) kaitseb mind," lisab ta. 

Vaata videost, mida Mukunga veel rääkis: 

Jaga artiklit

55 kommentaari

J
Jüri  /   09:57, 20. sept 2017
Eestis on ikka tõsine parv toleraste tekkinud, kes kõik tahavad esineda. Kõige normaalsem inimene kogu selles jamas on keenialane ise - "ma ei näinud probleemi". Mina vaatasin videot autasustamisest ja ka ei näinud probleemi.
V
Veidi imelik hetk, jah.  /   12:56, 19. sept 2017
Vaatasin, et Eesti noormees seisis seal ja auhind ning asjad olid mõlemas käes.
sellel hetkel, kui Keenia poiss kiirel sammul lähenes, siis Eesti noormees justkui ei osanud oodatagi, et peaks kätt suruma. Poleks minagi seal seistes osanud nii kiiresti reageerida.
Mis, kas ta oleks pidanud siis hõikama, et: hei, kes tahab mu auhinda hoida, tahan Keenia mehel kah kätt suruda? Või veelgi naljakam oleks olnud, kui ta oleks oma auhinna maha pannud!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis