Robert Rooba Foto: Facebook @roobarobert
Jäähoki
19. september 2017, 21:12

Robert Rooba koduklubi imeline hooaja algus sai jätku

Täna läks Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP Soome jäähokiliigas vastamisi senimaani ainult võite tunnistanud Rauma Lukkoga. Kuigi eestlane täna punktilisa ei teeninud, lahkus tema leivaisa kohtumisest 4:1 võiduga.

JYP läks hokimatši juhtima esimesel kolmandikul, kui 8. mänguminutil oli täpne Mikko Kalteva. Kõigest minut hiljem suurenes nende eduseis juba kaheväravaliseks, kui skoori tegi Joonas Nattinen.

Teise kolmandiku keskel suurenes JYPi eduseis juba 3:0 peale, kui väravapunkti sai kirja Jerry Turkulainen. Kuigi viimase kolmandiku alguses sai enamuses mänginud Lukko ühe värava tagasi löödud jäi viimane sõna ikkagi Jyväskylä hokisatsile, kelle eest viskas mängule ilusa punkti Ossi Ikonen. Tänases mängus sai kolm söödupunkti kirja Jarkko Immonen.

Siim Liiviku koduklubi KooKoo pidi täna tunnistama Jukurite 1:2 paremust.

Tänase võiduga tõusis JYP taaskord Soome hokiliiga tippu. Kuue mänguga on meeskonnal tabelis kirjas 5 võitu ja 1 kaotus ning 15 punkti.