Sõudmine

FOTO | Sõudjaid ootavad MMil judinaid tekitavad roomajad 

Õhtuleht.ee, 22. september 2017, 15:40
Olaf Tufte (paremal). MURAD SEZER
Sõudmise MM peetakse sel aastal USA linnas Sarasotas. Florida osariigi keskosas elutsevad lisaks vanaduspuhkust nautivatele pensionäridele ka hirmuäratavad alligaatorid ja mõned neist on pugenud ka sõudmiskanalisse.

Norra sõudelegend Olaf Tufte positas pildiportaali Instagram foto, kust on veepinna lähedal ujuv elukas selgelt näha. "Kas kardate seda tüüpi? (Koos Tuftega kahepaadiga sõitev) Kjetil Borch ja mina mitte. Sõuame kiiresti ja murrame su maha. Võtame oma noad kaasa ja teeme sinust kauboisaapad," kirjutas norralane pildi juurde. 

Eestlastest loodavad head tulemust teha paarisaerulise neljapaadiga sõudvad Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaur Kuslap. Nende esimene start on pühapäeval.

Koondise peatreener Matti Killing ütles Eesti sõudeliidu koduleheküljele, et Florida tingimused on tavapärasest erinevad.

„Oleme pikast reisist kenasti taastumas ja aklimatiseerumine on jõudnud poole peale. Meestel on väike loidus küll veel sees, ent saame õigeks ajaks kõigest üle. Nii kuuma ja niiskesse kliimasse kui siin, pole mõtet ka väga vara tulla, sest nii võib efekt osutuda vastupidiseks,“ lausus kogenud juhendaja.

„Võrreldes Euroopa oludega on vesi siin palju kergem, See mõjutab libisemist ning tõmbefaasi. Veetunnetuski on seeläbi teine," lisas ta.

Samal teemal

28. september 2017, 19:49
Eesti neljapaat tegi MMil ilusa sõidu ja pääses finaali!
24. september 2017, 19:50
Eesti neljapaat jõudis MMil kindlalt poolfinaali!
21. september 2017, 21:09
Olümpiasangar Allar Raja: „Naised, pange meestele paguneid, mitte ärge tehke etteheiteid, ja mees liigutab teie jaoks mägesid!“
3. september 2017, 14:43
Allar Raja: "Püüan naise mõtetele või tujudele tema abiga kiiresti pihta saada ja muremõtted eos kõrvaldada, sest õnnelik naine on mehele ülim energiaallikas!"

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee