Mihkel Aksalu ja SJK kohtuvad kell 17 Soome karikafinaalis HJK-ga.Foto: Stanislav Moshkov
23. september 2017, 22:08

NII SEE JUHTUS | Sport 23.09: Liverpool võitis, Mihkel Aksalu kaotas Soome karikafinaalis

Tere kaunist laupäeva! Kui huvitud spordimaailmast, siis tasub meie otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia kõik päeva jooksul juhtuva - nii olulise kui ka lõbusa. Naudime koos!
23:10

Sellega, hea spordisõber, täna lõpetamegi. Head ööd!

23:10

22:31
RAHVUSTE SUPERMOTO

Täna sõideti Pariisi lähistel asuval Circuit Carole rajal selle aasta Rahvuste SuperMoto kvalifikatsioonid, kus selgusid riigid, kes pääsevad homsetesse finaalidesse. Eestit esindavad tänavu SuperMoto suursündmusel vennad Prants ja Patrick Pals ning Eero Madisson.

Kiire ja tehnilise Circuit Carole puhul on tegemist ühe Euroopa parima SuperMoto rajaga, mis on antud võistlusala jaoks harjumatult pikk (2100 meetrit) ja sisaldab kolme krossiosa kogupikkusega 440 meetrit. Võistluspaigas valitsesid suvised olud, kus õhusooja oli 23 kraadi ja enamus päevast paistis päike.

Team Estonia sõitjatest asus esimesena võistlustulle Patrick Pals, kes sai hea stardi, kuid eksis ühel krossiosal ja kaotas kohti. Noormees tegi aga ülejäänud sõidu head tempot ning parandas oma positsioone ja ületas lõpujoone kümnendana.

Järgmisena startinud Prants Pals sai samuti hea lähte, kuid sõidu jooksul tuli valitseval Eesti meistril mõned kohad loovutada ja ta oli 12. Madisson oli viimases sõidus avaringi järel 12. ja langes siis koha võrra, aga sõidu edenedes tõusis ta koha võrra ning oli samuti 12.

Kvalifikatsiooni võitsid prantslased (2 punkti) sakslaste (3 p) ja itaallaste (4 p) ees, Eestile kuulus 22 punktiga 13. koht ja sellega saadi ka otse finaalidesse.

21:05

Nagu senistest asjade käigust veel vähe poleks oli Leicesteri suurepärane võimalus penaltipunktist kohtumine viigistada, kuid Jamie Vardy eksis.

20:58

Kõigest minut hiljem lööb Jamie Vardy ühe tagasi.

20:58

68. minutil viib Jordan Henderson Liverpooli 3:1 ette.

20:45

Vahepeal on oma lähte saanud ka Feyenoordi ja NAC Breda vaheline kohtumine ning Breda eest alustas algkoosseisus ka Karol Mets.

20:23

20:22

Vahetult enne poolajavilet lööb Leicester ühe värava tagasi. Tabamuse autoriks ka nädala keskel Liverpooli kurvastanud Shinji Okazaki.

19:54

23. minutil suurendab Coutinho Liverpooli meeskonna eduseisu kaheväravaliseks.