NFL ameerika jalgpalli liiga

Donald Trump NFLi hümniprotestist: kõik need mängijad tuleks vallandada

Toimetas Mart Treial, 23. september 2017 13:09

3 KOMMENTAARI

v
väljendusvabadus/ 23. september 2017 19:43
Kuigi protestivaimus erinevate pooside võtmine tseremoonia aja pole kindlast õige, siis tuleb nentida, et lipu austamine hümni ajal jääb sarnaseks kuju või pildi austamisega religioossetes paikades (sh. USA hümnis on mitmeid religioosseid viiteid (the Heaven-rescued land; our motto: "In God is our trust.") nagu ka Eesti hümni puhul). Seega võib USA presidendi taolist üleskutset pidada ohumärgiks, et erinevad vabadused ei pruugi tema presidentuuri ajal jääda iseenesestmõistetavateks....
r
Roman/ 24. september 2017 15:35
Jaan Prints, sina või? Ära karda!
NB! Kas teadsid, et kiri "in god we trust" on ka USA dollarite peal, mida need samad afrod nii väga teenida armastavad?
m
Mart/ 23. september 2017 16:23
hmmm... või et "tänavu on sama mees töötu, mis ekspertide hinnangul on sportlikku taset arvestades naeruväärne"?!
näidake mulle mõnda eksperti, kes nii oleks ütelnud!
Colin Kaepernick'i probleemid algasid väljakul palju varem kui väljaku kõrval - öelda, et 1 võidu kõrval 10 kaotust saanud mängujuht vallandada on naeruväärne...
pealegi on talle juba enne antud korduvalt võimalusi oma mänguoskusi arendada, eriti otsuste tegemist ja mänguolukordade lugemist. teda on eratreeningutel aidanud ka sel aastal Kuulsuste Halli valitud endine mängujuht Kurt Warner.
ja see hümni "boikoteerimise" sildi all oma egoga liputamine (ta tegi seda poosiga, mis oli varem tema skoorimise tähistamise firmamärk) pole olnud ta ainus rumalus, millega ta hiilanud on, ta on korduvalt "poliitilistel teemadel" sõna võtnud, s.h. õigustanud Fidel Castro pildiga särgi kandmist.
ainsad, kes teda kaitsevad on samamoodi oma ego ignorantsusega upitada üritavad kehkenpüksid ja klikinäljased liba-ajakirjanikud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee