Korvpall

LeBron James: Valges Majas käimine oli suur au, kuniks sina välja ilmusid

TADAA VALGE MAJA! Solvunud Donald Trump tühistas Golden State Warriorsi kutse Presidendi vastuvõtule (26)

Toimetas Karl Juhkami, 23. september 2017 17:08
Donald Trump tänavu NBA meistermeeskonna ees kõnet pidada ei saa. Foto: Brynn Anderson
Juba aastaid on olnud Ameerikas tava, et nelja suure profiliiga tšempionid lähevad enne järgmise hooaja algust Valgesse Majja USA presidendi visiidile. Tänavu on aga asjad teistmoodi.

Nimelt tühitas USA president Donald Trump valitseva NBA meistri Golden State Warriorsi meeskonna kutse Valgesse Majja. Lõpetades niimoodi traditsiooni, mis sai alguse Ronald Reagani ametiajal (1981 - 1989). 

"Valgesse Majja kutse saamine peaks olema iga meistermeeskonna jaoks suureks auks. Stephen Curry nii aga ei arva, mispärast nende kutse enam ei kehti," säutsus president Twitteris.

Nõndaviisi reageeris Trump Curry eilse avameelse kommentaari peale, kus mees ütles, et tema hääletaks külastuse vastu, kui Warriors presidendi kutset peaks arutama hakkama.

"Ma ei taha sinna minna," sõnas Curry pressikonverentsil. "Säärase käitumisega saame näidata, et ka meil on oma arvamus, ning et me ei tolereeri kõike, mis siin riigis tehakse."

Samamoodi reageeris kuu aega varem ka Kevin Durant, kes sõnas ESPNile, et ta ei austa seda inimest, kes hetkel nende riiki tüürib. 

Teised meistermeeskonnad Chicago Cubs ja New England Partiots külastasid tänavu presidenti. Samas, Patriotsi ridadest puudus nende suurim staar Tom Brady. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee