Hetk BC KalevCramo eelmise ringi mängust, esiplaanil Janari Jõesaar.Foto: Robin Roots
24. september 2017, 22:36

NII SEE JUHTUS | Sport 24.09: Kalev/Cramo noppis magusa võidu, Kontaveit kaotas avaringis (3)

Nädala viimane spordipäev on traditsiooniliselt tihe. Umbes kella 9 paiku alustab Anett Kontaveit Hiinas toimuvat 2,6 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri, Tanel Kangerti osalusel sõidetakse Tartu rattamaraton ning kell 17 jätkub Kalev/Cramo teekond Meistrite liigas, kus täna tuleb vastaseks ungarlaste Alba.
22:35
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame tänase spordipäeva otsad kokku, homme hommikust juba uue nädala uudised!

22:31
22:06
KÄSIPALL
(ALDO LUUD)
21:39
MOTOSPORT

Eesti koondis (Prants ja Patrick Pals ning Eero Madisson) sai Prantsusmaal sõidetud Rahvuste SuperMotol 13. koha.

SÕUDMINE
Neljapaadi eessõudja Kaspar Taimsoo. (LAURA OKS)
19:45
19:31
undefined (Alar Truu)
19:27
(ALDO LUUD)
19:15
Kristjan Kanguri viimase sekundi kolmene oli oi kui tähtis! Ta kogus 9 punkti ja 5 korvisöötu. (Alar Truu)
18:45
18:28

Viis minutit enne lõppu juhib Kalev 66:60. Vähemalt kaitse on viimase kümne minuti jooksul pidanud, Alba viskas selle ajaga ainult 5 punkti!

18:18

Janari Jõesaar on visanud juba 20 punkti!

18:17
Jarmo Jagomägi, Kalevi spordihall

Õnneks kalevlased ärkasid. Kirsiks tordil olid Janari Jõesaare viis punkti, mis tõid Cramole viimase veerandaja eel minimaalse 58:57 edu! Sama duhhiga edasi!

18:13

13:0 spurt Kalevile ja tabloo näitab juba 53:55!

18:03

Ungarlased alustavad teist poolaega 10:0 spurdiga. Kalevlased oleks nagu endiselt riietusruumis! Tabloo näitab kurjakuulutavalt 40:52.