Jäähoki

Maailma parim jäähokitiim vastas Trumpi kutsele jaatavalt, president oli kui kõrvust tõstetud (3)

Toimetas Ats Kuldkepp, 25. september 2017, 13:20
Pittsburgh Penguinsi kapten Sidney Crosby.Foto: STRINGER
Kui korvpalliliiga NBA meistril Golden State Warriorsil jääb seekord USA presidendi residentsis ehk Valges Majas käimata, siis maailma parimaks jäähokitiimiks kroonitud Pittsburgh Penguins võttis Donald Trumpi kutse vastu.

Warriorsi mängujuht Stephen Curry teatas reedel, et tema Trumpi juurde ei läheks ja sellepeale otsustas USA president võimaliku kutse tagasi võtta. Järgenud pahameelehoos kritiseerisid Trumpi teiste hulgas nii maailma parim korvpallur LeBron James kui ka Houston Rocketsi staar Chris Paul.

Juba 1980ndatest on olnud Ameerika Ühendriikides tava, et nelja suure profiliiga (NFL, NBA, NHL ja MLB) tšempionid lähevad Washingoni sattudes Valgesse Majja USA presidendi visiidile.

James vastas Trumpi otsusele aga nii: "Kuule kaltsakas, Curry juba ütles, et ta ei tule, seega mis kutsest sa siin räägid!? Valges Majas käimine oli suur au, kuniks sina välja ilmusid.“

Penguinsi juhid otsustasid, et nemad talitavad teistmoodi. "Austame USA presidentuuri ja kauaaegset. Kõiki presidendi poliitika või seisukohtadega nõustumisi või mittenõustumisi tuleks esitada mõnel teisel moel," seisis klubi avalduses.

Trump oli uudist kuuldes loomulikult meelitatud. "Olen väga rahul, et saan teatada, et Pittsburgh Penguins ühineb minuga Valges Majas peetaval tseremoonial. Suurepärane meeskond!" kirjutas ta Twitteris.

Samal teemal

1. oktoober 2017, 21:23
Protestid Trumpi vastu jätkuvad: NFLi mängijad imiteerisid vastuolulist 1968. aasta saluuti
26. september 2017, 00:10
Ühe põlve peal Donald Trumpi vastu!
25. september 2017, 09:46
Võidurõõmu maitsnud Margus Hunt hümniprotestidest: oleme vennad ja toetame üksteist
25. september 2017, 00:05
Donald Trump läks NBA staaridega raksu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee