Cristiano Ronaldo tabamuste üle rõõmustamas.Foto: ODD ANDERSEN
26. september 2017, 23:46

VIDEO | Cristiano Ronaldo tähistas juubelimängu väravaga ja aitas Reali võiduni (2)

Meistrite liiga tänase mängudeõhtu maiuspala toimus kahtlemata Dortmundis, kus kohalik Borussia võõrustas Madridi Reali. Gigantide heitlusest väljus sedapuhku 3:1 võitjana Hispaania klubi.

Madridi suurklubi läks kohtumist juhtima 18. minutil, kui Dani Carvajali möödetud söödu lükkas filigraanselt väravasse Gareth Bale.

Teise poolaja alguses lõi oma 400. kohtumises Real Madridi särgis värava ei keegi muu kui Cristiano Ronaldo. Valges särgis on mees maitsnud võidurõõmu 293 korral ning löönud selle ajaga 411 kolli ning jaganud 111 väravasöötu.

Kõigest neli minutit hiljem oli aga Dortmundi kord, kui vasakult äärelt tulnud tsenderdusele sai jala vahele Saksamaa klubi väravatemasin Pierre-Emerick Aubameyang.

Kohtumisele pani täpi Ronaldo, kes nahkkera ülivõimsalt Dortmundi meeskonna võrku tulistas.

Sealjuures oli tänane Meistrite liiga kohtumine Ronaldole tema karjääri 142., millega ta tõusis kõigi aegade tabelis kolmandale tabelireale Raul Gonzalese kõrvale, Iker Casillase (166) ja Xavi (151) selja taha. Neist 90 on toimunud Madridi Reali särgis.