Kätte jõudnud septembrikuu viimane reede ning sporti tehakse üle maailma eri nurkades. Tahad teada, mis toimub? Hoia Õhtulehe otseblogil silm peal ja sa ei jää millestki ilma!

HEAD ÖÖD!

Sellega tõmbame tänasele spordipäevale joone alla, uued uudised juba hommikul!

• 00:05
  • 22:48

Poolteist minutit enne poolajavilet jõudis Udine Bolognast punkti kaugusele, kuid veerandaja lõpp kuulus ikka vastastele. Väikesele pausile minnaks Bologna meeskonna 41:35 eduseisul.
    Rain Veideman on Udine meeskonna parimana toonud 15 punkti (kolmesed 5st 2, kahesed 7st 4).

• 22:22

Rain Veidemani koduklubi Udine on avaveerandi järel Bologna Fortitudo Kontatto vastu 12:20 kaotusseisus.

VÕRKPALL

Baltimaade tugevamaid võrkpalliklubisid ühendav Credit24 Meistriliiga alustab sel nädalavahetusel uut hooaega. Peale väikest pausi lükkame uuesti käima ka "Ekspert vs. võrkpallifänn" ennustusvõistluse. Eksperdi rollis seekord meie eks-koondislane Sten Esna, tema vastasteks igal nädalal erinev inimene, kelle ühiseks nimetajaks on armastus võrkpalli vastu.

Osalejad peavad ära arvama valitud paaride võitja, õige skoori ennustamine annab lisapunkte. Hooaja lõpuks selgub kas peale jäävad Steni võrkpalliteadmised või "võrkpallisõprade all stars'i" meeskonnatöö.

Esimesena astub Steni vastu lahingusse armastatud näitleja, 2016. aastal "Aasta meelelahutaja" tiitli pälvinud Tõnis Niinemets. Tõnis on võrkpallirahvale hästi tuntud, teda võib tihti kohata harrastajate seas palliplatsil ja rahvuskoondise mängudel tribüünil. Sel hooajal lubas Tõnis kaasa lüüa ka Coolbet Rahvaliigas, nii et vastastel tasub ettevaatlik olla, sest kuulujuttude kohaselt on Rakverest pärit noormehe blokikõrgus peaaegu 3.50.

Meeste omavahelist madistamist saab jälgida SIIT

• 20:12

Nõmme Kalju asus Tartu Tammeka vastu 40. minuti Artjom Dmitrijevi tabamusest 1:0 juhtima.

F1

Hamilton ja Mercedesed võitlevad Malaisia GP-l masinasse pugenud kratiga.

• 14:36
    F1

• 14:27

Inglismaa koondislane teenis mängukeelu.

• 14:09

• 13:44
    TENNIS

Anett Kontaveit alustab homme turniiri USAs!

• 12:34

• 12:21

• 12:10

Seoses 10. oktoobril A. Le Coq Arenal toimuva Eesti jalgpallikoondise MM-valiksarja kodumänguga Bosnia ja Hertsegoviina vastu paneb Elron pärast mängu lõppu käiku jalgpalli erirongi Tallinnast Keilasse.

Tallinn-Keila erirong väljub teisipäeval, 10. oktoobril kell 23:50 Balti jaamast ja kell 23:53 Lillekülast. Rong peatub Keilani kõigis peatustes ning kehtivad tavapärased piletihinnad. Seoses erirongiga ei ole käigus tavapärane Tallinn-Pääsküla väljumine kell 23:25. Reisijad saavad kasutada kell 23:15 või 23:32 väljuvat rongi.

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo: "Toetame Eesti jalgpallikoondist hea meelega. Juunikuus Eesti-Belgia mängu järel käiku antud rongi menu näitas, et võimaluse korral eelistavad paljud inimesed ka selliste ürituste puhul keskkonnasäästlikku ja mugavat rongisõitu. Loodan, et Nõmme, Pääsküla, Saue ja Keila inimesed, kes seni veel kaalusid mängule minekut, nüüd seda kindlasti teevad, sest kojusõit on mugav ja parkimise pärast ei pea muretsema."

• 12:06
  • 11:41
    F1

Vormelid kihutavad sel nädalavahetusel Malaisias!