Nõmme Kalju mehed väravat tähistamas. Foto: Martin Ahven
29. september 2017, 21:50

Kaitseväkke siirduv Klein aitas Kalju Tammeka vastu võidule

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste tänases ainsas kohtumises läksid Tartus vastamisi kohalik Tammeka ning Nõmme Kalju, kust 3:0 võitjana väljusid just külalised.

Nõmme Kalju läks kohtumist juhtima 40. minutil, kui kohtumise väravatearve avas Artjom Dmirtijev.

Teisel poolajal tegi omamoodi lahkumiskingituse endale Peeter Klein, kui lõi kaks väravat ning viis oma tänavuse hooaja kogusaldo kuue tabamuseni. 20aastane edurivimees siirdub järgmine nädal nimelt kaitseväe spordirühma aega teenima. Lisaks Kleinile lähevad Kalju ridadest laigulist vormi kandma ka Robert Kirss ja Henrik Pürg.

Ühe enampeetud mängu juures jääb Kalju nüüd teisel kohal paiknevast Levadiast maha kahe punktiga. Maarjamäe meeskond läheb homme vastamisi valitseva Eesti meistri Infonetiga.