Manchester United - Crystal Palace.Foto: PAUL ELLIS
30. september 2017, 18:49

Inglismaa kõrgliiga seitsmenda vooru kohtumises alistas Manchester United koduväljakul 4:0 Crystal Palace´i.

Seni kaotuseta püsivad Punased Kuradid alustasid ka tänas mängu hoogsalt, kui avaväravaga sai Juan Mata maha juba 3. minutil. Esimesel poolajal jõuti veel korra sihile, kui jala sai valgeks Marouane Fellaini.

Pärast pausi jätkas United domineerimist ning vaid mõne minuti pärast säras tablool juba 3:0. Autoriks taaskord Fellaini. Kohtumise lõppseisu vormistas 85. minutil Romelu Lukaku, kellele oli see juba hooaja seitsmendaks tabamuseks.

Jose Mourinho hoolelaused on seitsmest kohtumisest võitnud kuus ning viigistanud ühe. Vähemalt mõneks ajaks tõusis United ainuliidriks. Seni samuti vaid kaks punkti loovutanud Manchester City kohtub täna õhtul kell 19.30 Chelseaga.