Liverpooli peatreeneril Jürgen Kloppil on mõtteainet küllaga. (SCOTT HEPPELL)

OTSEÜLEKANNE

Tere, hea spordisõber! Kui sind huvitab kõik spordimaailmas toimuv, siis oled õiges kohas, sest Õhtulehe spordiblogi hoiab siin maamunal juhtuval silma peal.

• 22:32

Ja ongi spordipäev läbi! Lõpetuseks saame teada, mida arvas Liverpooli loots Jürgen Klopp tänasest 1:1 viigist Newcastle'iga. Head ööd!

• 20:29

Liverpool ja Newcastle leppisidki 1:1 viiki.

• 20:04

Seis ikka 1:1.

• 19:30
  • 19:13

Liverpool läks 29. minutil Coutinho väravast Newcastle Unitedi vastu juhtima, aga 36. minutil suutis Joselu viigistada. Mängitud on 41. minutit.

Coutinho löömas tänase mängu avaväravat. (SCOTT HEPPELL)
  • 18:01

Barcelona ja Las Palmase matš peetakse tühjade tribüünide ees. Ei tea, kas asi on selles, aga avapoolaja järel pole väravaid löödud.

• 17:32

Selgus Liverpooli algkoosseis. Klavan on oodatult pingil ja algkoosseisu kuulub Dejan Lovren, kes on taas vähemalt viis valuvaigistit sisse söönud.

• 11:07

"Meil oli mingi probleem, ma pole täpselt kursis, milles viga oli. Olen kindel, et täna oleksin autost suutnud maksimumi välja pigistada."

• 10:09

VOT NII! Verstappen võttis juba neljandal ringil Hamiltoni ette ja seda edukalt! Mees näitab, et kui masin terve püsib, on kiirust küll ja veel, ning tõuseb võiduajamise liidriks hetkel.

• 10:07

Räikkönen istub endiselt boksiteel, kui ülejäänud masinad lähevad juba kolmandale ringile. Tundub, et soomlase jaoks on päev läbi saanud.