Liverpooli peatreeneril Jürgen Kloppil on mõtteainet küllaga.Foto: SCOTT HEPPELL
1. oktoober 2017, 22:32

NII SEE JUHTUS | Sport 01.10: Liverpool jätkas keskpäraselt, Verstappeni võimas sõit Malaisias (1)

Tere, hea spordisõber! Kui sind huvitab kõik spordimaailmas toimuv, siis oled õiges kohas, sest Õhtulehe spordiblogi hoiab siin maamunal juhtuval silma peal.
22:32

Ja ongi spordipäev läbi! Lõpetuseks saame teada, mida arvas Liverpooli loots Jürgen Klopp tänasest 1:1 viigist Newcastle'iga. Head ööd!

20:29

Liverpool ja Newcastle leppisidki 1:1 viiki.

20:04

Seis ikka 1:1.

19:30
19:13

Liverpool läks 29. minutil Coutinho väravast Newcastle Unitedi vastu juhtima, aga 36. minutil suutis Joselu viigistada. Mängitud on 41. minutit.

Coutinho löömas tänase mängu avaväravat. (SCOTT HEPPELL)
18:01

Barcelona ja Las Palmase matš peetakse tühjade tribüünide ees. Ei tea, kas asi on selles, aga avapoolaja järel pole väravaid löödud.