Bayern Munich's French interim head coach Willy Sagnol gestures from the sidelines during the German first division Bundesliga football match between Hertha Berlin and FC Bayern Munich in Berlin, on October 1, 2017 / AFP PHOTO / Odd ANDERSEN / RESTRICTIONS: DURING MATCH TIME: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE TO 15 PICTURES PER MATCH AND FORBID IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO. == RESTRICTED TO EDITORIAL USE == FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050 Foto: ODD ANDERSEN
1. oktoober 2017, 18:37

Äsja peatreeneri vallandanud Müncheni Bayern piirdus kodumaal taas viigiga

Pärast Meistrite liigas 0:3 Pariisi Saint-Germainile kaotamist peatreener Carlo Ancelotti vallandanud Müncheni Bayern pidas täna itaallase asendaja Willy Sagnoli juhendamisel esimese mängu. Bundesligas sõideti külla Berliini Herthale, aga hoolimata heast algusest piirduti 2:2 viigiga.

Pikalt tundus, et Bayern suudab haavadele palsamit määrida, sest 10. minutil viis Mats Hummels Müncheni klubi juhtima ja 49. minutil suurendas Robert Lewandowski Bayerni edu 2:0 peale.

Bayerni ajutine juhendaja Willy Sagnol. Foto: ODD ANDERSEN

Siis sai Hertha aga oma tahtmise ja kaks minutit hiljem avas pealinlaste skoori 22aastane slovakk Ondrej Duda. 56. minutiks oli seis juba 2:2, sest sihile jõudis Elevandiluuranniku veteran Salomon Kalou.

Eelmisel nädalal 2:2 Wolfsburgiga viigistanud Bayerni seis pole Bundesligas kiita. Seitsme mänguga on neil koos 14 punkti ja sellega ollakse teisel kohal. Hoffenheimil on sama palju punkte, aga pisut kehvem väravate vahe. Esikohal on Dortmundi Borussia 19 punktiga.