Newcastle United - Liverpool 1:1.Foto: SCOTT HEPPELL
1. oktoober 2017, 20:22

FOTOD | Liverpool kaotas taas punkte, Klavan platsile ei pääsenud (1)

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool tegi Inglismaa meistriliigas võõrsil 1:1 viigi Newcastle Unitediga. Klavan täna mänguminuteid ei teeninud.

Liverpool läks 29. minutil Philippe Coutinho väravast juhtima, aga seitse minutit hiljem suutis Joselu viigistada.

Külaliste peatreener Jürgen Klopp otsustas taas keskkaitses kasutada duot Joel Matip - Dejan Lovren. Horvaatia koondislane Lovren tunnistas aga hiljutises intervjuus, et suudab mängida vaid valuvaigistite toel ja trenni ta ei teegi. Probleeme on tal nii Achilleuse kõõluse kui ka seljaga.

Premier League'i juhivad endiselt Manchesteri klubid City ja United 19 punktiga. Liverpool on 12 punktiga seitsmes ja Newcastle 10 punktiga üheksas.

Kõikide sarjade peale on Liverpool võitnud viimasest seitsmest mängust vaid ühe.