Tartu Ülikooli korvpallimeeskond.Foto: Facebook / Tartu Ülikooli korvpallimeeskond
4. oktoober 2017, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 04.10: Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal jäi kordusmänguks võimalus

Tere, hea spordisõber! Kui sind huvitab maailmas toimuv, siis püsi kindlasti lainel, sest Õhtulehe spordiblogi aitab sul spordisündmustega alati kursis olla!
22:56
22:24
TÕSTMINE
(Stanislav Moškov)
21:48
KÄSIPALL

Meistriliiga: Põlva Serviti - Viljandi HC 33:12, HC Tallinn - Aruküla/Audentes 31:23.

21:47
VÕRKPALL

Meistriliigas alistas Tallinna Selver Rakvere VK 0:2 kaotusseisust 3:2 (-26, -20, 17, 20, 10).

20:34

2.26 enne lõppu näitab tabloo türklaste eduseisu 83:74. Tuletame meelde, et tegemist on alles "esimese poolajaga" ja edasipääseja selgub järgmisel nädalal Tartus!

20:19

Tartu jääb enne viimast veerandit taha 63:66, seega võitsid türklased kolmanda veerandi 23:11.

20:12
TENNIS
Simona Halep. (AFP / Scanpix)
20:06

Teise poolaja alguses võtab Demir Insaat nelja minutiga peaaegu järele (53:54) ja Priit Vene kutsub nõupidamise kokku.

19:46

Tartu visketabavus on fantastiline: 68% (31/21, sh kolmesed 10/7). Ent Demir Insaatigi täpsusele pole midagi ette heita: 57% (30/17). Tartule on Engström toonud 15, Cižauskas 13, Cook 10, Talts 8, Sokk 4, Kitsing 2 punkti. Vastastele Walker 14 ja Simpson 11 ning meile tuttavatest meestest ekskalevlane Moldoveanu 3 ja suvel Makedoonia koondisega Tallinnas käinud Stojanovski 2 punkti.

19:42

Teise veerandiga suureneb Tartu edu veel kahe punkti võrra ja on poolajaks 52:43.

19:35

Uskumatu viskekontsert käib, Tartu juhib teise veerandaja keskel 43:31!

19:26

Tartu võidab esimese veerandaja 28:21, Cižauskas on toonud 8, Engström 6 ja Talts 5 punkti.

19:23

Esimene veerand läbi ja Tartu ees 30:21! 10 palluriga Istanbuli sõitnud Tartu poolt pole ainsana väljakul käinud Kent-Kaarel Vene, platsile sai isegi sel suvel Pärnust Tartusse siirdunud keskmängija Heivo Parrol. Tartu resultatiivseim on seni Cizauskas 10 punktiga.

19:21
MEDALIVÕITJAD
(Robin Roots)
19:12

Cizauskaselt nüüd päris hull kolmene ja Istanbuli klubi võtab aja maha. Seis on 20:13 ja tartlaste kolmesed on neljast neli. Lõputult selline viskekontsert muidugi kesta ei saa. Neli minutit avaveerandi lõpuni.