BC Kalev/Cramo ja Rapla Avis Utilitase peatreenerid Alar Varrak (vasakul) ja Aivar Kuusmaa.Foto: Stanislav Moškov, Laura Oks
5. oktoober 2017, 23:59

NII SEE JUHTUS | Sport 05.10: Varrak ja Kalev/Cramo murdsid Rapla vastupanu alles lisaajal (2)

Töönädala selgroog on murtud ning korvpallisõbrad võivad õhtul seada sammud Kalevi spordihalli. Algab kodune meistriliiga hooaeg ning seda nagu eelmiselgi sügisel BC Kalev/Cramo ja Rapla mänguga! Kalevi hallis pannakse pall mängu kell 19.10. Maailma mõistes pööratakse kuueks päevaks järjest pilgud Vana Maailma vutiväljakutele, sest peetakse MM-valiksarja kaks viimast vooru. Tänased tähtsamad mängud on Inglismaa - Sloveenia, Šotimaa - Slovakkia ja Montenegro - Taani.
23:59

Päeva lõpuks anname teada, et järgmise aasta MM-finaalturniirile on koha kindlustanud juba kümme meeskonda! Head ööd!

21:20

LÄBI! Kalev võidab 78:76! Hooajale on väärikas algus tehtud!

Kalev/Cramo vs Rapla (Martin Ahven)
21:19

77:76, Kajupank tabab kolmest kaks... 3 sekundit lõpuni, Kalevil aut

21:18

77:74 seisul teenib Kajupank kolm vabaviset. lõpuni jääb 5 sekundit!

21:09

73:72, poole lisaaja järel on Kalev ühega peal.

21:06

Lõppenud on kaks päeva esimest jalgpalli MM-valikmatši: Poola võitis 6:1 Armeeniat, Tšehhi 2:1 Aserbaidžaani. Robert Lewandowski lõi poolakate kasuks kolm väravat.

21:03

LISAAEG! Rapla saab viimase rünnaku, aga Dorbek viskab koos sireeniga mööda. 68:68! Hooaja avamatš on tõeline vaatemäng.

21:01

Cressler viigistab! 68:68! Aeg maha, lõpuni jääb 32 sekundit

20:58

68:66! Kaldre kaugviske ja Upsoni pealtpaneku järel on Rapla taas mängus tagasi. Lõpuni jääb 58 sekundit, Kalev võtab aja maha!

20:57

Kuusmaa võtab aja maha, seis 68:61 Kalevi kasuks. Lõpuni jääb alla kahe minuti

20:51

Kolm minutit enne lõpp on Kalevi edunumbrid 64:58, kõik on endiselt võimalik.

20:47

Matši lõpuni jääb viis minutit, Kalev peal 62:58!

20:37

Kolmas veerandaeg läbi. Branko Mirkovic paneb sellele uhke punkti, kui tabab poolelt väljakult kolmese ja viib Kalev/Cramo ette 53:47! Mirkovic on ühtlasi kalevlaste resultatiivseim 21 punktiga, Raplale on Devonte Upson toonud 14 punkti ja 6 lauapalli.

20:29

Rapla on teist poolaega alustanud suurepäraselt ja Devonte Upsoni kaks korvi toovad majja 44:44 viigi! Kalev on päris korralikult hädas, kolmanda veerandi lõpuni 2.52.

20:02

Poolaeg läbi, Kalev ees 37:29. Kodumeeskonna kasuks on Mirkovic visanud 10 ja Subotic 9 punkti, 9 minutit platsil viibinud Matthias Tassi arvel on 4 punkti ja 1 blokk. Raplale on Devonte Upson toonud 10 punkti ja 6 lauapalli.

19:48

Kalev jätkuvalt ees, neli minutit enne poolaja lõppu on seis 34:25. Raplal on skoori teinud vaid neli mängijat: kolm välismaalast ja Gert Dorbek.