Mickell Gladness (mustas) võitluses. Foto: Twitter
6. oktoober 2017, 11:22

VIDEO | Mullu Kalevis pallinud tsenter möllas Hispaania liigas korralikult Euroopa meistri ja Madridi Reali vastu

Mullu Kalev/Cramos mänginud Mickell Gladness siirdus tänavuseks hooajaks Hispaania meeskonda Bilbao Basket. Eile sai keskmängija kätt proovida ka Madridi Reali vastu.

Hispaania kõrgliiga teises voorus võõrustas Bilbao Reali ning polnud üllatusest sugugi kaugel. Veel neljanda veerandaja alguses oli kodumeeskond neljaga peal. Siiski õnnestus nimekamal konkurendil mäng 87:80 endale kallutada.

Võitjate poolelt oli heas hoos Sloveeniaga Euroopa meistriks tulnud Anthony Randolph, kes viskas 26 punkti. Koondisekaaslane Luka Doncic toetas teda 13 silmaga.

Korraliku partii tegi ka Gladness. Algkoosseisus alustanud keskmängija teenis mänguaega ligi 25 minutit. Selle ajaga viskas ta 8 punkti ja hankis 6 lauapalli.