Ott Tänak. (@World Media Agency)

Hispaania MM-rallil on seljataga kolm kiiruskatset ning praegu käima lõunapaus. Kui esimesed kaks katset olid lühikesed sutsakad, siis kolmandal sai juba aimdust, mis nädalavahetuselt oodata võib. 

Päeva katsevõiduga alustanud Ott Tänak hoiab kokkuvõttes neljandat kohta. Vahed aga pole sugugi suured, sest eestlane jääb liidrist Andreas Mikkelsenist maha vaid 7,4 sekundiga. 

"Auto on töötanud väga hästi ja hommik oli vägagi nauditav," võttis Tänak avapäeva esimese poole kokku. "Meie rehvivalik on olnud veidi agressiivne, ent usun, et see on end ära tasunud. Esimesed kolm katset on hästi õnnestunud." 

Küll aga elas Saaremaa rallimees kolmandal katsel üle väikse ehmatuse. "Kaotasime kolmandal kiiruskatsel veidi aega, sest rehvi tuli väike auk. Aga meil on kiirus olemas ja oleme heal positsioonil," ütles Tänak. 

Täna sõidetakse Hispaanias kokku kuus kiiruskatset. Päeva teise poole katsed algavad kell 16.19, 16.47 ja 17.22. Võistluste käigul saab silma peal hoida Õhtulehe otseblogist. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

A
ajo  /   20:56, 6. okt 2017
agressiivsele sõidustiilile sobivate rehvide valimine oleks parajalt pikk pealkiri tekstile, see agressrehvid parajalt lühike aluskiri suurema pildile !!
neid agressiivselt roobatud mice rehve on mõnel pildil näha,mõned juba peale poole tunnist kiirukatseid ja millised veel päeva lõpul võiks olla
H
Hea tekst!  /   16:31, 6. okt 2017
Agressiivne rehvivalik- mees ei tea, mida see sõna tähendab. Aga tore, et jälle midagi ütles. Ma tahan iga minut teada, mida ta teeb ja mida ütleb. Ma panen selle kirja ja raamin ära , selle agressiivse rehvivaliku.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis