Michael Schumacher. (© Alessandro Bianchi / Reuters)

Saksa vormelilegendi Michael Schumacheri ametlikult Instagrami kontol taasavaldati viis aastat vana video, kus seitsmekordne maailmameister teistkordselt oma profisportlase karjääri lõpetamisest teatas. Säärane video mõjutas loomulikult ka mehe tulihingelisi fänne. 

"Jääd alatiseks mu kangelaseks ja inspiratsioonis. Võitle edasi. Oled läbi aegade parim piloot ja olen väga tänulik, et mul õnnestus sind sõitmas näha," kirjutas fänn video kommentaariks. 

"Michael sa oled suurepärane. Palun võitle edasi, sest me kõik armastame sind. Palvetan sinu pärast ja saadan sulle oma kallistusi," sõnas poolehoidja. 

Schumacher sai raske peavigastuse 2013. aastal ja pole pärast seda avalikkuse ette sattunud. Pärast koomas veedetud poolt aastat läks ta kodusele ravile, kus mees on väidetavalt meedikute pideva järelvalve all ning tema raviks kulub iganädalaselt enam kui 100 000 eurot.

Jaga artiklit

2 kommentaari

G
G  /   21:07, 7. okt 2017
Minu sünnipäeva jaoks lausa see rõõmusõnum. Sai sellest ebasportlikust võidusõitjast lahti. Väitis veel Rosbergiga sõites, et on elu paremas vormis, aga Mercedeses polnud ta isegi Rosbergi kõrval keegi, sest Mercedes laseb mõlemil sõita.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis