Kalev/Cramo - Lokomotiv-KubanFoto: Robin Roots
9. oktoober 2017, 00:38

NII SEE JUHTUS | Sport 08.10: Kalev/Cramo alustas Ühisliigat kindla kaotusega, Hamilton kihutab MM-tiitli suunas (2)

Kätte on jõudnud järjekordne pühapäev, mis toob endaga palju põnevat spordimaailmast. Mõistagi jätkub MM-ralli Hispaanias. Lisaks on juhtumas veel palju põnevat, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Püsige lainel!
00:38
NFL

Päeva lõpetame ookeanitaguse uudisega! Hunt aitas Coltsi võiduni!

22:34

Palju õnne! 18aastane Kristian Kullamäe tegi ajalugu!

Rammo lõpetas Laseri EMi 10. kohaga

Hispaanias Barcelonas lõppesid täna Laser Radial ja Laser Standard klasside Euroopa meistrivõistlused kahe viimase finaalsõiduga. Laser Standardil lõpetas Karl-Martin Rammo Euroopa meistrivõistluste kokkuvõttes 10. kohaga ja Martin Aruja oli 109. kohal, Laser Radialil lõpetas Anna Pohlak 67. positsioonil.

Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) purjetas tänastes viimastes kuldgrupi sõitudes finišisse 27. ja 11. kohaga. Karl-Martin kommenteeris regatti tervikuna nii: "Euroopa kümnes! Ilus lõpp ilusale hooajale, eriti kõiki asju arvesse võttes. Väga happy ja elu neljas Laser klassi sinine plaat - selle järgi siia tulingi 😂 Job well done!". Karl-Martin Rammo saavutas regati vältel võistlussõitudes kohad 4, 12, 17, 3, 10, 35, 8, 8, 19, 27, 11.

Karl-Martin Rammo. (Laura Carrau)

Samuti Laser Standard klassis võistelnud Martin Aruja (ROPK) lõpetas tänased sõidud hõbegrupis 48. ja 58. tulemusega ning lõpetas Euroopa meistrivõistlused kokkuvõttes 109. kohaga. Martin Aruja võistlussõitude seeria koosnes kohtadest 61, 58, 50, 46, 51, 52, 51, 40, 47, 48, 58.

Laser Standardi Euroopa meistriks tuli britt Nick Thompson, teise koha sai itaallane Francesco Marrai ja kolmanda küproslane Pavlos Kontides.

Anna Pohlak (TJK) lõpetas Laser Radial klassis hõbegrupis purjetades regati 67. kohaga (sõitude seeria 23, 27, 25, 28, DNC, 28, 31, 41, DNC, 19, DNC).

Laser Radialil võitis Euroopa meistrivõistlused hollandlanna Marit Bouwmeester, teiseks tuli taanlanna Anne-Marie Rindom ja kolmandaks kreeklanna Vasileia Karachaliou.

20:03

18:46

18:34

47:78 - Lõpuni jääb 5.36 ja vahe ületab 30 punkti joone.

18:26

45:65 - Kolmas veerandaeg on läbi, Lokomotiv-Kubani kõrgem mänguklass pääseb maksvusele.

18:15

36:56 - Kolmas veerand on poole peal. Kuban viskas teise poolaja hakatuseks kümme punkti järjest ja käristas vahe paarikümnele silmale.

17:54

34:44 - Korra sai Kalev vahe 8 punktile, veerandaeg võideti 21:19. Võõrustajad on saanud mängu tagasi. Paha on asjaolu, et vahetused võtsid alguse hea rütmi ära. Kristjan Kanguri +/- saldo on väljakul viibitud kümne minutiga -15, ebaõnnestunult sekkunud Martynas Mažeikal aga nelja minutiga -11. Kalevi resultatiivseim on 17 punktiga Branko Mirkovic, vastastel 11ga Chris Babb ja Brian Qvale.

Klev/Cramo - Lokomotiv-Kuban (Robin Roots)
17:38

25:37 - Neli minutit poolaja lõpuni, avaveerandiga sisse tulnud vahe püsib. Mirkovici arvel on juba 16 punkti!

17:25

13:25 - Esimese veerandi lõpuks on Kuban teinud selge vahe sisse. Külalised leiavad vabu mehi nii korvi alla kui ka kolmesejoone taha ning pole ime, et nad on 15 viskest tabanud 11. Ning nende peatreeneri Saša Obradovici kõva žestikuleerimise saatel on ka Kubani kaitse muutunud tihedamaks.

17:19

Külalistelt kolme minutiga 12:0 spurt (seis 20:12) ja Alar Varrak peab võtma juba teise aja.

17:12

Viis minutit mängitud, Kalev juhib 8 punkti toonud Branko Mirkovici vedamisel 12:10.