Aivar Rehemaa on Team Haanja tuntumaid suusatajaid. (Stanislav Moškov)

Eesti paremate suusatajate ehk Team Haanja ja suusaliidu tüli jätkub ning see tähendab, et tipud jäävad praeguse seisuga MK-sarjast eemale.

Alaliiduga koostöölepingu sõlmimisest keeldunud sportlased võisid meelt muuta pühapäeva õhtuni, kuid ainsana allkirjastas kontrahti Karl Erik Rabakukk, kirjutas Eesti Päevaleht. Suusaliidu peasekretäri Tõnu Seili sõnul ei lubata ülejäänud Team Haanja liikmetel MK-sarjas võistelda. Võimalik, et piirang hakkab kehtima ka aste madalama, Skandinaavia karikasarja puhul, kui registreerimine hakkab klubide asemel käima riikide suusaliitude kaudu.

Küll on Team Haanja suusatajatel võimalus pääseda Pyeongchangi taliolümpiale, kui suusataja kogub vajalikud FIS-punktid ja tuleb Eesti meistriks, märkis Seil.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

20 kommentaari

C
Copy  /   00:52, 17. okt 2017
Petter Northug tegi endale omaselt sarkastilise nalja, tulles lagedale ideega, kus sportlased võiksid hoopis ise maksta. «Suusaliit võiks tekitada maksusüsteemi, kus esimene koht maksab kõige vähem ning viimane koht kõige rohkem. Nii saab neid aeglase liikumise eest karistada.»
E
ets  /   00:21, 11. okt 2017
Treeningute maailmameister ja alpimajade ülemvalitseja aina nõuab ja nõuab.. aga kus on tulemused? Hakka kiiresti sõitma, siis võid ka rohkem küsida.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis