Mickell Gladness (nr 32). (Aldo Luud)

Eelmisel aastal Kalev/Cramot esindanud ameeriklasest korvpallur Mickell Gladness on ennast Hispaania kõrgliiga meeskonna Bilbao ridades korralikult käima saanud.

Euroopa korvpalli tugevuselt teise klubisarja Eurocupi avavoorus alistas Bilbao võõrsil Vilniuse Lietuvos rytase 93:83 ja Gladness viibis Bilbao eest platsil kõige rohkem ehk 25 ja pool minutit. Selle ajaga kogus 31aastane tsenter 12 punkti ja 7 lauapalli, lisaks blokeeris ühe vastaste viske.

Kalev/Cramos oli Gladness hooaja alguses põhikeskmängija, aga teisel poolel jäi ta selgelt Cedric Simmonsi varju.

Bilbao resultatiivseim oli Dejan Todorovic 20 punktiga, sel hooajal koguni seitset võõrleegionäri kasutavale Vilniuse klubile tõid Jimmy Baron ja Loukas Mavrokefalidis 15 silma.

Eurocupil teeb kaasa ka Siim-Sander Vene tööandja Reggio Emilia (Itaalia), kes alistus võõrsil Montenegro esiklubile Podgorica Buducnostile 74:82. Kannaluu väsimusmurru tõttu vähemalt kolmeks kuuks platsilt eemale jääva Vene tulevik pole endiselt selge. Septembri lõpus teatas Itaalia meedia, et Reggio Emilia ning Vene agent alustasid läbirääkimisi, et eestlase leping üldse lõpetada.

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
Jullar Kerde  /   15:54, 13. okt 2017
Mitte ainult Varrak! Eestis ei ole sellist treenerit, korvallikoolkonda, kes-mis oskaks keskmängijaga mängida!
Ainult halada osatakse, et meil pole pikkasid...
K
KP  /   14:15, 12. okt 2017
Varrak ei oskagi selliseid mehi mängima panna..iga aasta saab lugeda, kuidas siin olnud kesist mängu näidanud mängijad teistes tugevamates klubides järsku hakkama saavad...Varraku suurim kogemus ongi ju ainult VTB mänge kõrvalt nähes olnud. Varrak on säästu variant Cramole, kes toob küll 5 kallist keskpärast venda...selle asemel, et tuua 3-4 kõva mängumeest ja natuke investeerida korralikku treenerisse, kellel oleks mängijate ees autoriteeti ja suudaks nad mängima panna. Praegu time-outide ajal ei tehta Varraku "urjutamisest" väljagi, meeskondlik tunne puudub...kõigest sellest on kahju, olles ka ise Cramo poolehoidja...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis