Crystal Palace võib rõõmustada! Foto: STRINGER
14. oktoober 2017, 18:58

TOHOH! Hooaja esimesed väravad löönud Premier League´i kehvik alistas valitseva meistri

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kaheksanda vooru keskses mängus sepistas suurüllatuse Crystal Palace, kes alistas koduväljakul Londoni Chelsea 2:1.

Esimeses seitsmes voorus kuival püsinud Crystal Palace sai hooaja esimese värava kirja 11. minutil, kui omavärava sai kirja Chelsea kaitsja Cesar Azpilicueta.

Valitsev meister suutis vaid mõned hetked hiljem seisu viigistada, kui täpne oli Tiemoue Bakayoko. Palace aga ei murdunud ning avapoolaja lõpus pääseti Wilfried Zaha tabamusest taas juhtima.

Teine poolaeg rohkem väravaid ei toonudki. Ühtlasi oli see Antonio Conte hoolealustele juba hooaja kolmandaks kaotuseks. Palace sai aga kirja esimesed kaks väravat, kuid kolm punkti tabeli viimasest kohast veel ei päästa.

Nõutu Antonio Conte. Foto: IAN KINGTON

Samal ajal peetud kohtumises näitas võimu Manchester City, kes 7:2 võiduga Stoke City üle Premier League´i ainuliidriks tõusis. Kaks tabamust sai kirja Gabriel Jesus, ühe lisasid Raheem Sterling, David Silva, Leroy Sane ja Bernardo Silva.