Watfordi mehed tähistavad võiduväravat. Foto: PAUL CHILDS
14. oktoober 2017, 21:44

VIDEO | Hooaega võimsalt alustanud Watford alistas viimase hetke väravast Arsenali ja tõusis esinelikusse!

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga suurim üllataja on tänavu olnud Watford, kes alistas tänases viimases kohtumises 2:1 Arsenali.

Arsenalt sai võõral väljakul hästi minema, kui haarati mänguohjad ning 39. minutil pääseti Per Mertesackeri väravast juhtima. Suuri ohumärke ei pakkunud ka teise poolaja algus, kuniks 70ndate minutiteni.

Alustuseks realiseeris Troy Deeney penalti, mis Watfordi tagasi mängu tõi. Sellega aga ei piirdutud, kui teisel üleminutil vormistas kodumeeskonnale 2:1 võidu Tom Cleverly tabamus.

Kohtumise tipphetked:

Mullu napilt Premier League´i püsima jäänud Watfordi hooaeg on saanud hillgava stardi, kui kaheksast mängus on kaotatud vaid üks. Lisaks on teenitud neli võitu ja kolm viiki, mis annab tabelis kõrge neljanda koha.