Mihkel AksaluFoto: Martin Ahven
15. oktoober 2017, 17:06

3:3! Aksalu ei suutnud Mošnikovi penaltit tõrjuda

Eesti jalgpallurite tööandjad PS Kemi ja Seinäjoki JK pidasid Soome meistrivõistluste 31. voorus vinge trilleri, mis lõppes seisuga 3:3.

Ühe värava sai kirja Kemi poolkaitsja Sergei Mošnikov, kes lõi 50. minutil penalti koondisekaaslase Mihkel Aksalu selja taha. Too tabamus viis kodumeeskonna 2:1 juhtima. Arvestades, et Kemi läks 65. minutil matši juba 3:1 juhtima, peab Seinäjoki viigiga märksa rohkem rahul olema.

Aksalu sai kirja täismängu, Mošnikov vahetati 81. minutil puhkama. Samuti Kemi ridadesse kuuluv Marek Kaljumäe täna koosseisus polnud.

Samal ajal toimunud kohtumistes alistas Tampere Ilves 1:0 Kuopio Palloseura (Ats Purje 85 min) ning Rovaniemi Palloseura 3:0 Vaasa Palloseura (Markus Jürgenson ja Marko Meerits pingil). Muide, Vaasa pole juba 14 liigamängu järjest võidurõõmu maitsnud...