Kalev/Cramo mängujuht Sten Sokk.Foto: Robin Roots
15. oktoober 2017, 19:46

UNICS pildus Kalev/Cramo korvi üle 100 punkti (2)

Kalev/Cramo ainsaks helgeks hetkeks Kaasanis kohaliku tippsatsi UNICSi vastu jäi teine veerandaeg, mille Eesti klubi võitis 34:25. Kohtumine kuulus aga 104:78 kodumeeskonnale.

Mäng läks Kalevi vaatevinklist õige kiiresti keeruliseks, sest vähem kui viie minutiga oli UNICS 15:5 ees ning võitis avaveerandi lõppeks 30:12. Kui esiti tundus, et ongi kõik, siis tegelikult läks teisel veerandajal veel mänguks.

Kalev spurtis seisult 12:33 22:33ni ning jõudis parimal juhul veel viie punkti kaugusele (30:35 ja 32:37), kuid poolaeg kuulus ikkagi 55:46 UNICSile. Teisel poolajal võitis tugevam mõlemad veerandajad (28:18 ja 21:14) ja võttis kohustusliku võidu ära.

Suurimad punktitoojad:

Meeskondlik statistika:

Kalevil on nüüd Ühisliiga tabelis kaks kaotust. Järgmise mängu peab Kalev 23. oktoobril kodus Permi Parma vastu.