Rafael Nadal (AFP / Scanpix)

Meeste tennise praegune esinumber, hispaanlane Rafael Nadal nõuab Prantsusmaa endiselt spordiministrilt Roselyne Bachelot'lt kohtu kaudu 100 000 eurot, sest naine süüdistas teda dopingu tarvitamises.

"Bachelot' kommentaarid oli väga rängad tema endise ameti (Bachelot oli spordiminister vahemikus 2007-10) pärast," lausus Nadali advokaat Patrick Maisonneuve reedel Pariisi kohtus, kus toimus kaasuse esimene istung.

Bachelot' sõnas möödunud aasta märtsis, et Nadali 2012. aasta seitsmekuune vigastuspaus oli lihtsalt kattevari dopingukaristuse kandmiseks.

Nadali advokaat lisas, et nood väljaütlemised võinuks omada suuri tagajärgi, eriti sponsorluse teemal. Seepeale küsis Bachelot' esindaja Olivier Chappuis, milline sponsor hülgas Nadali? "Mitte ükski! Kui Roselyne Bachelot süüdi mõistetakse, siis ta maksab täpselt ühe euro," lisas eksministri esindaja.

Kohtuotsus avalikustatakse 16. novembril, kuid Bachelot võib selle edasi kaevata. Möödunud aasta aprillis lubas Nadal kompensatsiooni annetada mõnele lapsi aitavale organisatsioonile. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

K
kusti  /   20:09, 16. okt 2017
See pepunäpugasügaja ei tea isegi, mida sööb, või teeb.
L
leo  /   18:44, 16. okt 2017
Prantsusmaa on varemgi taoliste nn naisministritega hädas olnud. Kunagi oli Prantsusmaa peaministriks keegi Edith Cresson. Tegi ükskord visiidi Suurbritanniasse ja seal selgus , et mehed talle järele ei vaatagi ( ilmselt ei olnudki midagi vaadata ). Sõimas siis avalikult inglise mehi geideks. Täitsa naljakas. Siis oli sõna gei Lääne - Euroopas veel sõimusõna. Huvitav, mida see inetis küll nüüd antud olukorras ütleks

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis