Cecilia Braekhus (vasakul) ja Mikaela Lauren. (Twitter)

Laupäeval Cecilia Braekhusilt (Norra) poksi IBFi keskkaalu meistrivööd välja võitlema minev Mikaela Lauren (Rootsi) üllatas konkurenti tänasel pressikonverentsil musiga.

Braekhus kohkus rootslanna huultest niivõrd, et kostitas vastast kõrvakiiluga. Musitajale pakkus olukord aga palju nalja.

"Tavalised jõllitamised on nii igavad," lausus Lauren Norra telekanalile TV2. "Mõtlesin, et pakun talle pisut armastust. Arvasin, et ta vajab pisikest musi."

Braekhus mõned minutid pärast juhtunut TV2-le: "Olen endiselt šokis. See oli väga üllatav."

 

Kui sportlikust poolest rääkida, siis 31aastane Braekhus on võitnud kõik 31 matši (neist kaheksa nokaudiga), 41aastase Laureni saldo on 29 võitu (13 nokaudiga), neli kaotust. 

Jaga artiklit

7 kommentaari

R
rashomon  /   21:50, 17. okt 2017
Töötasin aastaid tagasi ERM-is ja iga kord kui Rootsi kooliõpilased seal ekskursioonil käisid oli igas õpilaste grupis mingi seltskond naissoost tegelasi kes leidsid, et peavad keset ekskursiooni omavahel tatti panema. Kui seal juba alaealised nii rikutud on, siis mida sest riigist arvata???
  /   00:16, 17. okt 2017
rootslased ongi 80% homo-või biseksuaalsed,laste taastootmisega tegelevad seal enamasti pagulased.ükski impeerium ei vaju ennem kokku kui ta seesmiselt täiesti mäda on.see kehtib ka euroliidu kohta.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis