Žalgirisel täna Himki vastu võimalust polnud. Foto: Twitter
20. oktoober 2017, 23:49

Lisatud tabeliseis pärast kahte mänguvooru!

VIDEO | Moskva Himki vägev seeria jätkus Žalgirise vastu, südid serblased hammustasid Barcelonat (1)

Korvpalli Euroliigas peetakse täna teise vooru viimased kohtumised, kui Kaunse Žalgiris jäi 77:85 alla Moskva Himkile.

Tänavuseks hooajaks Euroliigasse tõusnud Himki alustas koduväljakul peetud kohtumist hästi. Avaveerand võideti 21:15 ning poolajaks kasvatati edu kümnele.

Venelased hoidsid kontrolli kogu kohtumise vältel. Viimasel veerandajal õnnestus Žalgirisel veel seitsme punkti peale tulla, kuid enamaks jaksu polnud.

Üleplatsi meheks tõusis vanameister Paulius Jankunas 24 punktiga. Võitjate resultatiivseim oli Thomas Robinson 19 silmaga.

Himkile oli see hooaja teiseks võiduks, kui avavoorus alistati teine uustulnuk Valencia. Kusjuures pole meeskond tänavu kaotanud ainsatki ametlikku kohtumist (2 Euroliigas, 3 Ühisliigas). Žalgiris kirjutas võidu kõrvale esimese kaotuse, esimeses mängus õnnestust leedukatel kodus napilt Crvena Zvezda alistada.

Just needsamad serblased näitasid täna kodusaalis iseloomu, kui teeniti 90:82 võit uue näoga tugeva Barcelona üle. Crvena Zvezda resultatiivseimaks tõusis Milko Bjelica 23 punktiga. Hispaanlaste poolelt tõi NBAst Euroopasse naasnud Kevin Seraphin 16 silma.

Hooaja teise võidu teenis Pirause Olympiacos, kes alistas kodusaalis 80:75 Malaga Unicaja , kes aastase pausi järel taas Euroliigas mängib. Kreeklaste poolelt oli resultatiivseim Hollis Thompson 15 punktiga. Hispaanlastele tõid Ray McCallum ja Dragan Milosavljevic võrdselt 14 silma.

Teise mänguvooru viimases kohtumises teenis esimese võidu liiga uustulnuk Valencia, kes alistas kodusaalis 78:71 Anadolu Efesi. Võitjate resultatiivseim oli 24 punktiga Erick Green. Türgi klubi parimana tõi oma Euroliiga punktirekordi visanud Vladimir Stimac 22 silma.