Kalju mehed väljakult ära kõndimas.Foto: Martin Ahven
21. oktoober 2017, 16:24

Sillamäe šokeeris Infoneti, Kalju lendas lati alt läbi (1)

Jalgpalli Eesti meistriliiga tänastes varajastes kohtumistes sündis kaks üllatustulemust. Turniiritabelis kolmandale kohale naelutatud Nõmme Kalju jäi koduväljakul Paide meeskonna vastu 35. minutil kaotusseisu, kui täpne oli Samson Iyede. Kuigi vanameister Tarmo "Karu" Neemelo viis teisel poolajal nelja minutilise vahega pealinna klubi isegi 2:1 juhtima kuulus viimane sõna külla sõitnud Vjatšeslav Zahovaiko hoolealustele, kui kohtumise kolmandal lisaminutil sepistas 2:2 viigivärava Ander Ott Valge.

Ida-Virumaal vastamisi läinud Sillamäe ja Infoneti duellist väljus võitjana esimene. Kohtumise ainsa tabamuse vormistas 83. minutil Semjon Fedotov.

Täna õhtustest kohtumistes lähevad omavahel vastamisi Levadia ja Tulevik ning Tartu Tammeka ja Pärnu Vaprus.