Mihkel Kirves Pärnu särgis. Foto: Stanislav Moshkov
21. oktoober 2017, 19:08

Pärnu Sadam avas pealinnas võiduarve

Korvpalli Eesti meistriliigas avas täna võiduarve Pärnu Sadam, kes oli võõral väljakul üle TTÜ meeskonnast 80:53Pärnu tegi pealinlastega asja selgeks juba avaveerandil, mis võideti 23:12. Teisel ja kolmandal veerandil tõsteti gaasipedaalilt natukene jalga, võites mõlemad perioodid paari punktiga.Viimasel kümnel minutil näidati taas, mis masti mehed suvepealinnas pallivad, võites viimase veerandi 20:8 ning kogu kohtumise 80:53.

Pärnakate resultatiivseim oli täna Siim-Markus Post, kes tõi 16 punkti. Mihkel Kirves lisas omalt poolt 13 punkti ja 11 lauapalli ning Saimon Sutt 12 silma. TTÜ meeskonna parim oli täna 12 punkti toonud Sten Olmre.

Kui Pärnule oli kolme kaotuse kõrval täna tegemist esimese võiduga, siis TTÜ naasis pärast Audentese purustamist taas kaotusteradadele ning neil on nüüd liigatabelis kirjas üks võit ning kaks kaotust.