Pep Guardiola Sergio Agüerot õnnitlemas. Foto: ANDREW BOYERS
21. oktoober 2017, 18:56

VIDEO | Liiga uustulnuk šokeeris Unitedit, Agüero jõudis ajaloolise tähiseni

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas valmistas suurima šoki tänavuseks hooajaks kõrgliigasse tõusnud Huddersfield Town, kes alistas koduväljakul Manchesteri Unitedi 2:1.

Huddersfield läks kohtumist juhtima 28. minutil, kui David De Gea tõrjutud palli virutas Unitedi väravavõrku Aaron Mooy. Kõigest viis minuti hiljem oli aga tablool juba 2:0 eduseis, kui De Gea hindas pikalt ette mängitud palli valesti ning Laurent Depoitre kerge vaevaga puurilukust mööda mängis ning nahkkera tühja võrku lükkas.

Kuigi teisel poolajal üritas United maruliselt kohtumist päästa, jõudsid Punased Kuradid sihile vaid korra, kui 78. minutil lõi Romelu Lukaku tsenderduse peaga väravasse vahetusest sekkunud Marcus Rashford. Sealjuures oli Huddersfieldi pallivaldamise protsent hämmastav 22%, kuid löögid raamidesse olid tiimidel võrdsed 3:3.

Kohtumise tipphetked:

Unitedi linnarivaal City oli samal ajal kodusel Etihadi staadionil kindlalt 3:0 parem Burnleyst. Helesiniste eest tegid skoori Sergio Agüero (30'), Nicolas Otamendi (73') ja Leroy Sane (75'). Sealjuures oli Agüero jaoks tegemist 177 tabamusega City särgis, millega ta tõusis klubi kõigi aegade väravaküttide edetabelis liidrikohta jagama legendaarse Eric Brookiga.