Tottenham - Liverpool 4:1.Foto: IAN KINGTON
22. oktoober 2017, 19:50

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas käib kehvalt Ragnar Klavani tööandja Liverpooli käsi. Täna kaotati 1:4 Tottenhamile ning tabelis hoitakse 13 punktiga üheksandat kohta.

Kodus mänginud Tottenham alustas suurepäraselt ja läks juba 12. minutiks 2:0 juhtima. Kõigepealt skooris Harry Kane, seejärel Heung-Min Son. Teise tabamuse eel eksis rängalt Liverpooli keskkaitsja Dejan Lovren ning ka esimese värava juures mängis horvaat oma rolli.

Peatreener Jürgen Klopp vahetaski Lovreni 31. minutil välja, kuid platsile ei tulnud Klavan. Sekkus hoopis Alex Oxlade-Chamberlain ning keskkaitses võttis Joel Matipi kõrval koha sisse Joe Gomez.

Mohamed Salah suutis küll 24. minutil vahe 1:2-le vähendada, kuid avapoolaja üleminutitel skooris Tottenhami poolelt ka Dele Alli. Teisel poolajal sai oma teise värava kirja Kane.

Liverpool on üheksa senipeetud mänguga lasknud endale lüüa koguni 16 väravat Viimati alustati hooaega nõnda kehvalt aastal 1964, kui üheksa matšiga nopiti oma väravast välja 20 palli.

Harry Kane tõusis kaheksa väravaga Inglismaa kõrgliiga suurimaks väravakütiks.