Korvpall

Alar Varrak: januneme mängija järgi, kes suudaks individuaalselt punkte tuua (3)

Jarmo Jagomägi, 23. oktoober 2017, 21:21
Alar Varrak. Foto: Alar Truu
Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak tõdes pärast valusat kaotust Permi Parmale, et võistkonda kummitavad vanad hädad. 

"Teine veerandaeg me ei saanud punkte – mitte kuskilt. Selle pealt tekib ebakindlus," lahkas Varrak kohutavat teist neljandikku, kus 16 punktiga kaotusseisu jäädi. "Pallikaotused, halvad visked, vastased said 10-12 punkti kiirrünnakutest. Meie kaks punkti (nelja ja poole minutilise mänguaja järel) polnud välja mängitud." 

Samal teemal

Sarnaseid mõõnaperioode on kalevlastel sisuliselt igas mängus olnud. Peatreener on nõutu. "Pärast iga kohtumist tuleb seda nentida," ütles ta. "Sinna pole midagi parata." 

Küll aga üllatav Varrakut see, et nii mõnigi mängumees justkui väristaks. "Meie Ühisliiga kogemus on päris suur. Oleme siin aastaid mänginud. Aga osade puhul, aga ei tea ikka ette, kas sealt täna tuleb midagi või mitte. Kehakeel ka ei näita, et võiks tulema hakata. Tahaks rohkem enesekindlust näha."

Kuigi Kalevi üks liidritest Branko Mirkovic täna üleliia head esitust ei teinud, eksides ka otsustaval viskel, siis Varrak teda patuoinaks ei risti. "Täna polnud Mirkovici päev. Mängis oma mängu, aga ei pannud ära. Võiksin kritiseerida, aga temaga midagi vähemalt toimub. Timmuga jääb kolmese taha liialt seisma." 

Kalevlased ootavad endiselt täiendust, kui number kahe positsioonil oleks hädasti lisajõudu vaja. "Januneme selle järgi, et tuleks mees, kes suudaks individuaalselt punkte tuua," rääkis Varrak. "Eriti sellistel hetkedel, nagu täna teisel veerandajal." 

Kas ja millal selline mängumees leitakse, pole endiselt teada. "Paraku ei ole hinnaklassile vastavat meest," teatas Varrak nõutult. 

3 KOMMENTAARI

j
Juhan 24. oktoober 2017, 19:08
mis siin januneda? kui klubi omanikud on otsustanud selles liigas kaasa lüüa osaliselt komplekteeritud meeskonnaga, siis nii tuleb ka öelda. ei minda ju F3 autoga F1 seltskonda ka siis, kui F1 auto ostmiseks raha ei taheta kulutada.
w
www 24. oktoober 2017, 10:11
kui saategi ameerika päritolu venna,kes laob igas mängus 20 sanga aga te ikka kaotate,mille järgi siis janunema hakkate?
Loe kõiki (3)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee