Aleksi Šved Himki rünnakuid dirigeerimas. Foto: VASILY MAXIMOV
Euroliiga
24. oktoober 2017, 22:51

Himki noppis Švedi vedamisel juba kolmanda võidu, Olympiacos pääses Maccabi vastu napilt

Korvpalli euroliiga kolmandas mängudevoorus kirjutas omale turniiritabelisse kolmanda võidu Himki meeskond, kes alistas koduväljakul 85:78 Crvena Zvezda. Tänavu Kaasani UNICSI asemel Vana Maailma eliitseltskonda tõusnud Himki jäi koduväljakul toimunud kohtumises kiirelt 0:7 kaotusseisu ning kuigi pärast šokeerivaid avaminuteid suudeti esimesest hoobist toimuda võitiski Serbia meeskond avaveerandi 28:20. Siis hakkas aga ka Himkil minema. Aleksi Švedi juhtimisel suudeti kaotusseis tagasi minimaalseks mängida ning poolajapausile mindi Venemaal külaliste ühepunktilises eduseisus (44:43)Teisel poolajal lükkasid Georgios Bartzokase hoolealused sisse aga teise käigu ning korvi all võimu näidates pisteti veerandaeg kotti 21:11 pärast mida oli viimasel veerandajal tarvis vaid sisse mängitud edu hoida ning kohtumine kuuluski Vene satsile 85:78Lisaks Švedile (18 punkti + 9 söötu) panustas Himki võitu veel palju punkte James Anderson, kes nelja kaugviskega omale lõpuk