KuvatõmmisFoto: Twitter @btsportfootball
24. oktoober 2017, 23:03

HIRMUJUDINAD | Magdeburg tervitas Borussia mängijaid õudusfilmi peategelasega

Jalgpalli Saksamaa karikasarjas läksid täna vastamisi kolmanda divisjoni klubi FC Magdeburg ja Dortmundi Borussia. Kuna kodumeeskonna poolehoidjad eeldasid, et neil platsil Bundesliga tiimi vastu võimalust pole, siis üritasid nad kuidagi mängijaid enne kohtumist rivist välja lüüa. Selleks lõid nad suure kujutise õudusfilmi "Saag" peategelasega. Paraku käik soovitud tulu ei toonud. Dortmund lõi oma esimese värava 42. minutil, kui täpne oli Gonzalo Castro, teise poolajal alguses virutas teise Rootsi imelaks Alexander Isak. Kohtumise lõppseisu 5:0 vormistasid Andriy Yarmolenko (73. min), Marc Bartra (79. min) ja Shinji Kagawa (90. min).

Siinkohal on vast paslik meenutada, et Magdeburgi suurepärased fännid on hakkama saanud ka sellise üllitisega.