Stephen Curry (paremal) on üle mänginud Toronto Raptorsi staari DeMar DeRozani.Foto: Kyle Terada
26. oktoober 2017, 13:07

VIDEO | NBA tiitlikaitsja vajas viimaste minutite spurti, et kodusaalis häbist pääseda

Korvpalliliigas NBA oli hooaja kolmandale kaotusele lähedal tiitlikaitsja Golden State Warriors, kes oli külla sõitnud Toronto Raptorsi vastu veel poolteist minutit enne lõppu viiepunktilises kaotusseisus. Siis tehti aga mängu lõpetuseks 10:0 spurt ja võideti 117:112.

Warriorsile oli see kahe kaotuse kõrvale kolmas võit, kusjuures kodusaalis saadi käsi valgeks alles nüüd. Hooaja avamängus alistuti ühe punktiga Houston Rocketsile ja seejärel siirduti kolmeks mänguks võõrsile.

Kodumeeskonda vedasid oodatult Stephen Curry (30 punkti, 3 vaheltlõiget) ja Kevin Durant (29 punkti), Klay Thompson lisas 22 punkti ja 8 lauapalli ning Draymond Green 15 punkti, 11 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu. Raptorsile tõi DeMar DeRozan 24 punkti, teist hooaega NBAs mänginud austerlasest keskmängija Jakob Pöltli saagiks jäi 12 punkti ja 14 lauapalli (sealhulgas 11 ründelauast!).