Tallinna Levadia keskkaitsja Maksim Podholjuzin.Foto: Martin Ahven
27. oktoober 2017, 21:24

Levadia tegi Narvas mannetu viigi, Florale tuli meistritiitel veelgi lähemale

Eesti jalgpalli meistriliiga eelviimases voorus tegid Tallinna Levadia ja Narva Trans Narva Fama staadionil peetud kohtumises 0:0 viigi. Seega piisab FC Floral tiitli kindlustamiseks homme koduväljakul Tartu Tammeka vastu isegi viigist.

Esimese poolaja keskel sai vigastada Levadia poolkaitsja Pavel Marin, kelle asemel sekkus 27. minutil mängu Tarmo Kink. Levadia surus lõpuminutitel maruliselt, aga väga ohtlikke võimalusi teisel poolajal ei tekkinud.

Floral on enne homset kohtumist koos 86 punkti, Levadial on teisena 83 silma. Kui Flora homme kaotab, otsustab tiitli saatuse järgmisel nädalal peetav Flora ja Levadia omavaheline matš.

Eelmisel nädalal Florale koguni 0:7 kaotanud Narva on 45 punktiga kindlalt viiendal kohal. Nemad ei ohusta 61 punktiga neljandal positsioonil jätkavat Tallinna Infonetti ning jälitajad on samuti ohutus kauguses.