Pildil on BC Kalev/Cramo korvialune jõud Thomas van der Mars.Foto: Alar Truu
28. oktoober 2017, 17:43

TULINE KAHJU! Suurepärase alguse teinud Cramo kaotas Ühisliigas igati võidetava mängu

Korvpalli Ühisliigas kaotas Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo võõrsil 77:82 Saraatovi Avtodorile.

Cramo alustas kohtumist maruliselt, kui läks juhtima 9:2 ja 16:7. Avaveerand võideti 24:20, eriti muljetavaldavas rünnakuhoos oli kümne minutiga 13 punkti visanud Martin Dorbek. Teisel veerandajal suutis Avtodor aga initsiatiivi endale haarata, kui võõrustajad võitsid selle 27:15.

Pärast poolajapausi jõudsid Alar Varraku hoolealused kaks korda ühe punkti kaugusele ning korra ka juhtima minna (54:53), kuid Justin Robinsoni kaks järjestikust kaugviset viisid taas Avtodori ette.

Viimast kümmet minutit alustas Cramo viiepunktilises kaotusseisus - 57:62. Taas pääseti mõneks hetkeks juhtima, kuid Avtodor suutis tasavägise lõpu siiski enda poole kallutada.

Kohtumise resultatiivseimana viskas 174 cm pikkune Robinson 21 punkti, sealjuures tabas ta väljakult 13 viskest 9. Cramo skoorikuningaks tõusis 15 silmaga Dorbek.

Cramo jätkab Ühisliigas pärast nelja vooru võiduta.