Kalev/Cramo vs Valga.Foto: Martin Ahven
31. oktoober 2017, 20:44

Eesti korvpalliliigas lõpetas tiitlikaitsja Kalev/Cramo hooaega nelja võiduga alustanud Valga-Valka Maks&Mooritsa ilusa seeria ja oli Kalevi spordihallis peetud kohtumises parem 97:73. Enne tänast kohtumist oli Valga visanud keskmiselt 99 punkti.

Ilma Cedric Simmonsita mänginud kalevlased läksid vastastel eest juba avaveerandil ja kasvatasid aeglaselt, aga kindlalt edu. Avapoolaja võitis Kalev 49:31, sealjuures tabas Erik Keedus poolaja lõpetuseks ülikauge viske, mille saatis teele sisuliselt enda korvi alt! Valga enam ohtlikuks ei saanud ja nii ei pidanud Kalev viimastel minutitel enam veri ninast väljas pingutama.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 17 punkti toonud Thomas van der Mars, hollandlaselt lisaks ka 8 lauapalli (neist seitse ründest). Valgale tõi Kristaps Miglinieks samuti 17 punkti.

Nagu öeldud, sai Valga nelja võidu kõrvale esimese kaotuse, Kalev/Cramo jätkab täisedu viie võiduga.