Nolan Cressler. Foto: Martin Ahven
31. oktoober 2017, 20:21

ŠOKK! Vytautas jalutas protesti märgiks väljakult minema, kinkides võidu Raplale (3)

Korvpalli Balti liigas nägi täna kummalist vahejuhtumit, kui Prienai Vytautase mängijad treenerite nõudmisel kaks minutit enne lõppu 65:65 viigiseisul riietusruumi jalutasid ja nii Raplale loobumisvõidu andsid.Leedukad, kes on koduliigat alustanud kaheksa järjestikuse kaotusega, alustasid tänast kohtumist tuliselt. Avaveerandil tabati lausa seitse kaugviset ning esimesele vaheajale mindi nende 23:16 juhtimisel. Teisel veerandajal Rapla kosus ning poolajapausiks oli külaliste eduseis vähenenud kolme punkti peale (39:36). Teisel poolajal said raplakad eeskätt tänu leegionäride Nolan Cressleri ja Devonte Upsoni korvidele isegi juhtima, kuid viimasele veerandajale mindi ikkagi vastaste 52:51 eduseisul. Viimane veerand kulges võrdselt, kuid Vytautase mehed kasutasid väga osavalt ära minuti, kui Aivar Kuusmaa Upsoni pingile puhkama võttis. Ometi suutis Rapla kolm minutit enne lõppu tabloole viiginumbrid 65:65 tuua. Siis aga plahvatas pomm! Vytautase treener, kes juba