Kalle Klandorf.Foto: Toomas Tatar
31. oktoober 2017, 20:34

Sildtreener Klandorf tüüris Kalev/TLÜ Balti liigas võiduni (3)

Eile peatreener Raido Roosi teenetest loobunud Tallinna Kalev/TLÜ noppis Balti liigas oma esimese võidu, kui oli Haapsalus parem Atõrau Barsõ meeskonnast 73:42.Täna Kalle Klandorfi juhendada olnud Kalev alustas Kasahstani klubi vastu hästi, võites avaveerandi 22:11 ning poolajaks oli pealinna satsi eduseis juba 38:19. Kolmandal veerandajal lasti ka vastastel natukene mängurütmi saavutada (Barsõ võitis veerandaja 18:17), kuid mängu lõpp kuulus taas väikesele Kalevile ning mäng võideti lõpuks kindlalt 73:42. Kalev/TLÜ eest mängisid kõik algviisiku mehed üle 26 minuti ning neist resultatiivseimad olid Kaido Saksa ja Bamba Fall 17 punktiga. Dorde Dzeletovici arvele jäi 13 ning Kristo Saage nimele 12 silma. Vastaste parim oli pingilt mängu sekkunud Dmitrii Ezhov 14 punktiga.