Qarabagi mängijad rõõmustamas. Foto: SUSANA VERA
Meistrite liiga
31. oktoober 2017, 23:39

Roma purustas Chelsea, Qarabag naaseb Madridist viigipunktiga

Jalgpalli Meistrite liigas peeti neljas grupis neljanda vooru kohtumised.Kõige rõõmsamalt sõidavad võõrsil kohtumiselt tagasi koju ilmselt Aserbadžaani mehed, sest Qarabag suutis Madridi Atleticoga teha 1:1 viigi. A-grupis alistas Manchester United kodusel Old Traffordil Lissaboni Benfica 2:0. Täpselt nagu eelmises omavahelises kohtumises oli ka nüüd tähelepanu keskpunktis viimases voorus läbi aegade noorimaks Meistrite liigas platsil käinud väravavahiks saanud Mile Svilar. Kohtumise 15. minutil tõrjus noor kollikipper Anthony Martiali penalti. Täpselt avapoolaja lõpus hüppas puurilukk lootusrikkalt järele Nemanja Matici kauglöögile, mis posti tuhises. Väravaraamist põrkas pall vastu puuriluku selga ning veeres siis üle väravajoone. Kohtumise teise värava lõi penaltist Daley Blind

Grupi teises mängus kaotas Basel koduväljakul Moskva CSKAle (32' Zuffi - 65' Dzagojev, 79' Wernbloom).

A-grupi tabeliseis: Manchester United 12, Basel 6, CSKA 6, Benfica 0

B-grupis purustas Pariisi Saint Germain koduväljakul Anderlechti lausa 5:0. (30' Verratti, 45+4' Neymar, 52', 72', 78' Kurzawa.).

Müncheni Bayern oli samal ajal Glasgows 2:1 parem sealsest Celticust (22' Coman, 77' Martinez - 74' McGregor)

B-grupi tabeliseis: PSG 12, Bayern 9, Celtic 3, Anderlecht 0

C-grupis võttis AS Roma magusa revanši Londoni Chelsea vastu. Itaallased viis juba kohtumise 40 sekundil juhtima Stephan El Shaarawy. Sama mees oli veel täpne 36. minutil. Roma meeskonna kolmanda virutas 63. minutil Diego Perotti.

Madridi Atletico ei suutnud koduväljakul enamat 1:1 viigist Qarabagi vastu. Aserid viis 40. minutil Michel, kes nurgalöögist tulnud palli peaga võrku suunas. Hispaania klubi viigivärava lõi 56. minutil Thomas. Seal juures jäi Qarabag 59. minutil veel kümnekesi, kuid nad ei murdunud. 88. minutil taastas Madridi klubi palliplatsil võrdsuse, kui oma teise kollase teenis Stefan Savic.

C-grupi tabeliseis: AS Roma 8, Chelsea 7, Atletico Madrid 3, Qarabag 2

D-grupis üllatas Lissaboni Sporting Torino Juventust, kui suutis koduväljakul nendega 1:1 viigistada. Sportingu viis 20. minutil juhtima Bruno Cesar ning Itaalia suurklubi viigistas alles 79. minutil, kui täpne oli Gonzalo Higuain.

Grupi teises mängus tegid Barcelona ja Olympiakos väravateta viigi. Viimati jäi Hispaania suurklubi alagrupimängus kuivale 2012. aasta detsembris.

D-grupi tabeliseis: Barcelona 10, Juventus 7, Sporting 4, Olympiakos 1